Rozvrhy hodin pro školní rok 2019/2020

 Předměty skupinové interpretace (možné změny)

FZUŠ K Brance 72, ZŠ Kuncova

 

  13.30-14.1514.20-15.0515.10-15.5516.05-16.5016.55-17.4017.45-18.3018.40-19.2519.30-20.15
Po         SO/BN/DKL 6.roč.  KOKR/AS  BB/AS  BB
Út          Smíš.orch./DKL 7.roč.  Smíš.orch./FS
   
St        Sbor-přípravný
 Melodika/Sbor
 Melodika/Sbor
   
Čt          MTO/SZFL/AS
 MTO/KOŠV    
               

SO - smyčcový orchestr (sál FZUŠ)                                                        AS - akordeonový soubor ( ZŠ Kuncova)

BB - Big Band (společenský sál ZŠ Kuncova)                                           KD - klavírní doprovod ( FZUŠ č.3)

Smíš.orch - Smíšený orchestr (spol.sál, ZŠ Kuncova)                    Melodika - ( sál FZUŠ)

MTO - Malý taneční orchestr (spol.sál ZŠ Kuncova)                              Sbor - (B4/35 ZŠ Kuncova)

BN- Soubor bicích nástrojů (spol.sál ZŠ Kuncova)                               KOKR - kytarový orchestr (B3/10 ZŠ Kuncova) 

SZFL-Soubor zobcových fléten (FZUŠ č.11)                                          KOŠV- kytarový orchestr  (B3/10 ZŠ Kuncova)

DKL- Dějiny klavírní literatury  6.a7.ročník(FZUŠ č.2)                              FS- flétnový soubor (FZUŠ č.11)

Taneční oddělení 

ZŠ Kuncova

 

  13.30-14.1514.20-15.0515.10-15.5516.05-16.5016.55-17.4017.45-18.3018.40-19.2519.30-20.15
Po  PTV II  1.ročník  3.ročník  6.,7.ročník  6.,7.ročník  I.aII.ročník II.stupně    
Út  PTV I  2.ročník  4.ročník  5.ročník        
St      1.ročník  6.,7.ročník  6.,7.ročník  I.,II.ročník II.stupně  I.,II.ročník II.stupně  
Čt  2.ročník  3.ročník  4.,5.ročník  4.,5.ročník        
               

Výtvarné oddělení

Pondělí a Pátek            FZŠ Brdičkova

Úterý, Středa, Čtvrtek  Gymnázium Heyrovského

 

  13.30-14.1514.20-15.0515.10-15.5516.05-16.5016.55-17.4017.45-18.3018.40-19.2519.30-20.15
Po  PVV+1.roč.  PVV+1.roč.  PVV+1.roč.  4.+7.roč.  4.+7.roč.  4.+7.roč.    
Út  2.-4.roč.  2.-4.roč.  2.-4.roč.  4.+7.roč.  4.+7.roč.  4.+7.roč.    
St  2.-4.roč.  2.-4.roč.  2.-4.roč.  4.+7.roč.+II.st.  4.+7.roč.+II.st.  4.+7.roč.+II.st.    
Čt  PVV+1.a 2.roč.  PVV+1.a 2.roč.  PVV+1.a 2.roč.  4.-7.roč.+II.st.  4.-7.roč.+II.st.  4.-7.roč.+II.st.    
 PVV+2.-5.roč.  PVV+2.-5.roč.  PVV+2.-5.roč.          

HN, PHV

ZŠ Kuncova

 termíny individuální hudební nauky: vždy od 17.45 hod. do 19.25 hod.

1.skupina: 24.9.,8.10.,5.11.,10.12.,7.1.

2.skupina: 24.9.,22.10.,19.11.,17.12.,21.1.

  13.30-14.1514.20-15.0515.10-15.5516.05-16.5016.55-17.4017.45-18.3018.40-19.2519.30-20.15
Po  1.ročník  2.ročník  3.ročník  PHV I  4.ročník  5.ročník    
Út  PHV II  1.ročník  1.ročník  2.ročník  5.ročník      
St  1.ročník  2.ročník

 3.roč./2.roč.

 PHV II  3.ročník  4.ročník    
Čt

 PHV I

 1.ročník  2.ročník  3.ročník  5.ročník      
 1.ročník  3.ročník  4.ročník          

Literárně dramatický obor

FZŠ Brdičkova

  13.30-14.1514.20-15.0515.10-15.5516.05-16.5016.55-17.4017.45-18.3018.40-19.2519.30-20.15
Po  PDV+1.roč.  PDV+1.roč.  2.,3.,4.roč.  2.,3.,4.roč.  Přednes  Přednes    
Út                
St  2.,3.,4.roč.  2.,3.,4.roč.  3.-7.roč+2.stup.  3.-7.roč.+2.stup.  Přednes      
Čt