Eva Bulgakovová

• Předmět výuky: Hudební nauka
  • E-mail: eva.bulgakovova@zuspraha5.cz

Eva Bulgakovová je absolventkou Pražské konzervatoře v oboru violy ve třídě prof. Ruise. Hudbu miluje od dětství, nejprve studovala hru na housle v obou cyklech ZUŠ, dále pak hru na violu na Konzervatoři v Praze. Jako členka Symfonického orchestu Bohemia v Poděbradech prošla celý symfonický repertoár a koncertovala také v zahraničí (Itálie, Německo, Francie). Vyučovala hru na housle na Základní umělecké škole v Kolíně. Dále působila v Armádním uměleckém orchestru v Praze, ve Filmovém symfonickém orchestru a v komorních sdružení Šarbilach a Musica Podberdensis. Na pražské DAMU vystudovala kurz Kreativní pedagogiky na Katedře autorské tvorby a pedagogiky. V současné době spolupracuje s Příbramskou filharmonií a studuje pěveckou techniku Valborg Werbeck a Terezie Blumové.  Účastní se kurzů hudební výchovy při Waldorfské škole a projektu Hudba do škol organizovaného Českou filharmonií.