Brožová Eva

• Předmět výuky: Zpěv
  • E-mail: eva.brozova@zuspraha5.cz

Absolventka Pražské konzervatoře - obor operní zpěv. Po ukončení angažmá v zahraničí se věnuje pedagogické činnosti. Na naší škole působí od roku 2003 jako učitelka pěvecké a hlasové výchovy. Se žáky pěveckého oddělení se pravidelně zúčastňuje pěveckých soutěží, kde dosahuje vždy na příčky nejvyšší (např. mezistátní pěvecká soutěž Karlovarský skřivánek – 1.cena).

Repertoár se skládá ze studia národních, lidových a umělých písní našich známých klasiků. Součástí pravidelného repertoáru jsou zároveň dětské písně současných skladatelů, operní árie, písně z muzikálů. Individuální výuka, kterou velmi úspěšně aplikuje, umožňuje navázat mezi učitelem a žákem úzký vztah a dává prostor k většímu uměleckému růstu dítěte.